Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz moleculez #107538 üzenetére

    Én is ezt írtam. Nekem sajnos nem volt elég "közvetlen" az élmény.

    Ma meg próbáltam bejelentkezni GeForce Now-ba, ha már eleve szóba került és mindig eszembe jut miért rühellek számítógépen játszani már vagy jó 15 éve. Mivel virtuális módban távoli asztalon fut a Steam/Epic/stb bejelentkező képernyő játékindítás előtt, ezért a hülye arra számít, hogy US billentyűzettel és PC-ről próbálkozom, de a speciális karakterek egy részét sem veszi be. Aztán valahogy beszenveded magad, de a régi (~20 éves) játékokkal meg csak 800x600-ban lehet tolni, mert azoknál még divat volt, hogy a felbontást csak a játék indulása előtt a Launcherben állítottad, de ezt nem dobja fel, hanem egyből indul a játék.

    Mikor már azt hinnéd, hogy a vásárlóellenes DRM/mindig futó kliensek rémálma legalább ezzel áthidalható lesz, akkor feltalálunk új problémákat, amikkel a játékosokból ki lehet hozni a kurvaanyázó vadállatot már azelőtt, hogy egy percet is játszott volna.

    Konzolon a helyemen vagyok, letöltöm és megy. Öcsém (szintén MacBook user) most vett egy Nintendo Switch-et, ha foglalt a nappaliban a PlayStation, azon tud játszani. Ez a desktop faszkodás neki is csak kín. Aki szeret PC-vel orálszexelni, annak mindenképpen javaslom a cloud gaminget, mert megkapja MacOS-en is az élményt! :D Aki meg utazás közben gondtalanul játszana, annak tök jó egy Switch.

Új hozzászólás Aktív témák