Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sityupityu

    veterán

    Sziasztok.
    Érte egy kis baleset az M1 MacBookomat. Sajnos egy rossz mozdulatból adódóan ráfröccsent valamennyi tea a billentyűzetre. Nem úgy kell elképzelni, hogy egy az egybe telibe lett öntve a billentyűzet, hanem jópár nagyobb egybefüggő csepp került rá. A felületi feszültségből adódóan ránézésre nem nyelte el a billentyűzet a cseppeket, a felszínén maradtak. Hirtelen nem tudtam, hogy hova kapjak, és amíg papírtörlő után néztem azt találtam a legjobbnak, hogy a gépet billentyűzettel lefele az ágyra fektettem a plédre, hogy valamennyire feligya a nedvességet. Amennyire lehetett utána vizes kendővel át törölgettem, utána szárazra. Később lementem a garázsba és lent kompresszorral (persze nyomást finoman beállítva) amennyire tudtam próbáltam kifújkálni a billentyűzetet, de nedvesség nem jött elő sehonnan sem. Működésbeli hibát abszolút nem véltem felfedezni, külsőleg sem látszik semmi rajta a gomboknál belesve sem. Végsősoron csupán nagyobb cseppekrő volt szó, de nagyon megijedtem, másfél hónapos gép.Minimális védelemmel el van látva a gép a billentyűzet alatt? Van miért aggódnom? Vagy ha nem észleltek semmi problémát, akkor ne foglalkozzak vele? Mint mondtam nem teilbe lett öntve, csak jópár nagyobb csepp került rá. Köszi.

    --albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Új hozzászólás Aktív témák