Új hozzászólás Aktív témák

  • Sumi

    aktív tag

    válasz rmatyi #93989 üzenetére

    Unpopular opinion:
    Érdemes körülnézni a youtubeon, a legtöbb reviewer aki anno a 8GB mellett (reklámozott) kampányolt mára 16GB-osra váltott (vagy visszatért a 16"-os inteles prora).. Végül én sem szálltam be az alapmodellbe, viszont a 16GB/512GB-os verzió meg már nem éri meg szerintem (mégiscsak egy kicsikét kozmetikázott ipad pro chip van csupán benne, ami lehet hogy a szintetikus teszteket szépen lehozza, meg van benne mindenféle decoder/encoder hogy a populáris kép/videó formátumokat gyorsan kezelje, de azért olvasni (még ha nagyon nehéz is a youtube/reddit/stb vélemény/bújtatott reklámbuborékokban ilyet találni) érdekeseket a való életbeli teljesítményéről, meg a bluetooth, usb, külső monitor problémákról/nehézségekről). Szerintem jelenleg a legjobb döntés megvárni a következő generációt, ha másért nem akkor azért hogy hátha megoldják benne az tb/usb problémákat (azt mondják nem tud elég kraftot leadni, ami aligha szoftveres gond). Ha meg "csupán" internet, videók, social media content fogyasztás a fő felhasználás, akkor egy sima, ~135 ezres alap ipad8 is megteszi azt. Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák