Új hozzászólás Aktív témák

  • likeaRAINBOW

    senior tag

    válasz nord_ #92216 üzenetére

    Dell XPS + Dell kompatibilis usb-c dokkoló: néha 5-10 perc összeimádkozni, hogy a linux kitegye mintkét külső képernyőre a képet. Ágyrém néha, szóval másik oldal se feltétlen hibamentes :)

    Tegnap elhatározásra jutottam, beszállok én is az almás világba, egy Air M1 8gb basic modell lett. Gondolkodtam a 16GB-on, de ha nem jön be a dolog, akkor kisebb a bukta, meg 90k húzós 8 GB ramért, inkább eltettem, majd upgradekor jól jöhet talán. Vagy nem :)

    Asztali win + laptop kubuntu leváltás lesz a cél, mivel kevésbé játszok mostanság, így várhatóan a teljes asztali géptől megválok.

    Első benyomások kellemesek, gombok amiiket szokni kell, de mivel linux környezetből jövök, illetve konzolban dolgozom, így talán nem vészes az átállás.

    Meglátjuk, hogy a mindennapokban mennyire fogunk kijönni egymással, elsőre azt mondanám, hogy sima lesz, több sysadmin kolléga használ mac-et, szóval a munka részével tuti nem lesz gond.

    Egyelőre nem bántam meg, bár még itt az asztali gép, de sztem be se kapcsolom, mert tök felesleges.

    Kicsit hosszú lett, bocsi :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák