Új hozzászólás Aktív témák

  • troszti

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szeretném lecserélni a gépemet, de gondban vagyok, hogy mit válasszak és kíváncsi lennék a véleményetekre.

    Jelenleg egy Mid 2012-es 15"-es MacBook Pro-t használok (i7 2.3, GeForce GT 650M 512 MB, 8GB ram, 256 SSD)
    Régen sokat használtam a PS-t, Lightroom-ot, mostanában ezek háttérbe szorultak, de szeretném megtartartani a lehetőséget, hogy ha használom, akkor normálisan tudjam használni ezeekt a programokat. Miden más átlagos, nem erőforrásigényes feladat...

    Gondolkoztam iMac-en is, de szeretek a ágyból/kanapéról netezni :D illetve gyakran szoktam hazautazni, bár sokszor nem veszem elő a gépet, de valahogy a hordozhatóságról nem tudom hogy le tudnék e mondani. Azért ha lenne egy jó vétel, nagyon elgondolkodnék :)

    MacBook tekintetében a méret mindegy, használtam 13"-osat is, annak is, meg a 15"-osnak is megvannak a maga előnyei, hátrányai. Air-en is gondolkoztam, bár félek hogy nem állná meg a helyét a PS és LR feladatoknál.. Az új, touchbar-os prók nagyon tetszenek, de ez az átalakítómizéria és a thermal throttling dolog aggaszt kicsit.

    Ja és ami még fontos, jó lenne ilyen 400-450 alatt megúszni, persze egyáltalán nem baj ha 300-ból kijön :D

    fiokmuhely.hu ...ahol nem csak fiókok készülnek

Új hozzászólás Aktív témák