Új hozzászólás Aktív témák

  • Mohhoj1986

    tag

    Friss szervíztapasztalat:

    Május 24-én adtam le a Macbook Air-em az iStyle Klotild palotai szervízébe, mert a "W", "2", "3" billentyű amikor melegedett a gép olyan furra kattanó hangot adott. Mondták h felső burkolat csere pár nap elvileg kész lesz szombatra. Hát nem lett kész, csak ma. Nem is lenne ez baj, ha nem szarabb állapotba kaptam volna vissza.
    Itthon mikor tüzetesebben megnéztem a gépet, észrevettem h hiányzik egy csavar az alsó burkolat sarkából. Felhívtam őket azt mondták h honap vigyem vissza és becsavarják. Mondtam h jó. (de már itt megvolt a véleményem)...Majd vizsgáltam tovább és amikor kinyitottam a kinyitáskor hozzáér a házhoz a zsanér takaró fekete műanyag csík és hangja van konkrétan ahogy súrlódik. Ezután még hab a tortán h nincs megfelelően visszacsavarva a trackpad és lötyög. Olyan ideges lettem h visszahívtam őket és egyből panaszt tettem. Mondták, h holnap vigyem vissza és akkor orvosolják. Ezek után nem tudom h rájuk merjem e bízni vagy inkább vigyem máshova és mondjam azt h amit az iStyleba elbasztak azt kéne helyrehozni.
    Ti mit csinálnátok a helyembe?

Új hozzászólás Aktív témák