Új hozzászólás Aktív témák

  • Footballer

    tag

    Sziasztok!
    Regota szeretnek mar laptopot venni, de sajnos meg nem sikerult megfelelot talalnom, a MB-ok eddig szoba sem jottek, windows alaput szerettem volna, mert eddig csak ezzel az op.-rendszerrel volt dolgom.
    Viszont a minap az egyik baratom MBA-jat hasznalva megfordult a fejemben hogy mi lenne, ha MB-t vennek.
    Nezegettem mar a specifikaciojat (MBP-ra gondoltam, retina kijelzovel), ezzel kapcsolatban csak a hattertarral kapcsolatban volna kerdesem. PCle-alapú flash tároló van bennuk, de meg soha nem hallottam errol. Jol olvastam, hogy ez az SSD "javitott" verzioja, tehat gyorsabb, de szinten SSD?
    Ami meg erdekelne az a garancia. Alapbol 1 ev jar hozza. Mennyire megbizhato a gep? Sok baj lesz vele, vagy tobb evig kiszolgal gond nelkul? Tudom ezt nem lehet megjosolni, de alapvetoen mik a tapasztalatok?
    Tovabba az aluminiumhaz miatt a wifit konnyeden megtalalja messzebbrol is vagy ez azert gyengeje a gepnek? Az oprendszere gondolom jol optimalizalt, bar furcsa lesz sok evnyi windws utan, ha megveszem. Illetva az is erdekelne, hogy android alapu telefonnal kompatibilis-e.
    Hirtelen ennyi jutott eszembe, elore is koszonom a segitseget! :)

Új hozzászólás Aktív témák