Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Tense #6971 üzenetére

    Na ezt rendesen félreértetted.
    Teamben nyomhatod, de nyilván hasonló szintű játékosokkal, nem 3 szinttel jobbakkal. Illetve, nyomhatod magasabbakkal is, de az hiteltelen lesz. Legalábbis számomra.
    A Te KDR-ed max 0.2-vel nagyobb, mint az enyém. De ebben sem vagyok biztos, na csűrd be ide a jelenlegit, hagy lássam, ne a semmiről beszélgessünk :) Kb egy szinten vagyunk Csabi, de bármikor lemegyek veled 1v1-ezni Firing Rangera.
    Itt az én jelenlegi K/D-m. Magyarázat nélkül. A Tiedhez sem kérek kommentárt, egy sima fotó elég ;) Lássuk, nálad mit jelent a "pont duplája"

    edit: Egyébként, jelenleg is javulóban van a KDR-em, mert kb 3 tizedet javult azóta, hogy elkezdtem megint játszani.

    edit2: Egyébként ez lesz majd Csabi, figyelmed meg. Fent leszel platba, vagy diába neaggyisten, a KDR-ed meg rosszabb lesz, mint az enyém, mert abban a ligában tuti nem lövöd meg azt, amit a goldban pl igen.
    Na majd amikor fent leszel, majd akkor megint megnézhejük a K/D-dat megint. Rosszabb lesz, mint a jelenlegi, az tuti :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák