Új hozzászólás Aktív témák

  • maajsz

    senior tag

    válasz Pro!Petya #841 üzenetére

    Nálam inkább hiányos a hang effekt néhol, mintha kihagyna lövéseket, robbanásokat stb. (az Andomedának amúgy tipikus hibája, hogy multiban néha elmegy a kör közepén a hang, főleg adott mapokon).
    A textúra mögé belátni néha ha a fal mellett ugrálok szorosan.
    Borderlessel nekem működik az alttab rendesen, a full screen viszont begajdította tab nélkül is..
    A laggal nincs bajom, tegnap inkább volt, ma viszont semmi, betöltés is elég gyors. Amúgy lehet a procira érzékenyebb a játék, ma pattintottam be a 8700-et a 8100 helyére, így elég sok lag issu megszűnt. A marha vicces, hogy a 1060-al tartja a 40-55 fps-t 1440-en :D viszont tényleg bedroppol néha.
    A víz alatti irányítás teljesen katasztrófális, az alpha óta a repkedésen javítottak, de ennyire közel nem volt sz@r mint az úszkálás, a bogaras küldinél azt hittem komolyan hogy kilövöm a picsába, éppen hogy ki tudtam jönni a vízből :N remélem ezzel kezdenek valamit.

    Egyébként a ranger után a stormot akartam bepróbálni, de elég sokan tolták már vele mikor még csak rengerezni tudtam, kívülről láttam belőle eleget szóval bepróbáltam az interceptort de nem bántam meg. Brutál lehet mozogni vele a pályán, ennek ellenére elég erős a melee oldala is (a superje is az), sztem ez lesz a main részemről. Láttam hogy sokan maradtak a rangernél is (elég jó soloban is), colossusból lesz elég (mindig megvan a fanatikus tank player bázis, nem a stílusom am sem) de legtöbben sztem a stormot fogják nyomni, legalább is az alapján amit eddig láttam.

    Szvsz PC-n részemről ma délutántól pár óra játék alatt nem volt gamebreaking szintű probléma, lehet csak szerencsém volt.

Új hozzászólás Aktív témák