Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandiras2

    senior tag

    válasz tjhooker464 #880 üzenetére

    Nagy hiba volt elkapkodni az EVA-t. :(((
    Szerintem pihentesd pár hónapig, aztán vedd elő megint előröl. Remélem nem láttál túl sokat, mert kár lenne a ''slusszpoénokért'':O
    Blue gender: nekem is nagyon bejött,
    Az onegai sorozatok pedig teljesen elvarázsoltak. Végre egy nézhető program, amiben senki nem akar kinyírni senkit(2 apró kivétellel persze, de az első inkább röhelyes, és a másik sem súlyos), és robbanásözön, tankok, mechhák, háborúk és hadseregek nélkül képesek voltak egy gyönyörű világot teremteni. Kategóriacsúcs. Folytatásról sajnos csak tervezett rádiójátékként hallani. Az onegai Twinst tartogasd az End of Eva utánra, mert totál kikészülsz a végére. Vagy ha nembírod ki, akkor szerezd be az FLCL-t, a Full Metal Panicot vagy a Love hina sorozatot. Ezekből csak a Full metal panicot láttam eddig, de a többi is rajta van a listán:)
    Fullmetal panic nagyonnagy:C:DD
    Verselő Lina még eccer sem kötött le igazán(talán a magyar szinkron miatt?)1-1 részt láttam, és röhögtem, de semmi komoly.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Új hozzászólás Aktív témák