Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #7764 üzenetére

    "Ichigo Mashimaro bőven ráver szerintem K-On!-ra..."

    Mondom, még meglátom. :) 1 rész után egyelőre nem sokat tudok mondani róla. Tényleg nagyon "édes", de eddig a poén nem volt túlságosan túleresztve.

    ________________________________________

    Peach Girl:
    Banyek, végignéztem. :Y Azt hittem, hogy a Fruits Basket után már nem fogok "shoujobb" sorozatba botlani, erre tessék.

    Nem is tudom, hogy most sírjak-e, vagy nevessek kínomban, ez annyira rossz, hogy már jó. :DDD Komolyan, leginkább egy szappanoperához tudnám hasonlítani, annyi különbséggel, hogy ebben legalább nem 250 részen keresztül szenvedőznek a baromságaik miatt. Szó se róla, én szeretem a romantikát, de az igényesebb fajtát. Ez meg már egyszerűen túl sok ármány, és szenvedés volt. Lovely Complex-ben egyáltalán nem zavart a melodráma hatás, ott legalább kaptam cserébe asztal alá röhögős poénáradatot, de itt...?! Nem sok jót. Az eleje még tetszett, nem volt rossz, de hogy 25 részig bénázzanak, na az már... unalmas.

    A rajz érdekes volt, legalább azt jobban kidolgozhatták volna. Egyébként tetszene, csak olyan nagy és gyakori fejtorzulások vannak benne, hogy azt nem lehet nem észrevenni. Bőven megérdemelné a Transformers címet is. ;] Meg sok volt az állókép tologatás is.

    Karakterek... mindenki idióta. Touji egy baromarc, Adachi egy hisztis, döntésképtelen, mindent túlkomplikáló "+%", Sae-ről ne is beszéljünk. Kairi meg egy igazi idióta (na, ő jó értelemben, talán az egyetlen igazi humorforrás - jó, volt, mikor a grimaszok, fejek váltották ki belőlem a röhögést), de a gyomborék oldalát végül ő is megmutatta. Íme egy tökéletes példa arra, hogyan kell megutáltatni az emberrel gyakorlatilag az összes szereplőt. A karakterfejlődésekben is vagy stagnálás volt, vagy iszonyatos ugrások. Eléggé egy unrealisztikus sztori, egyszerűen nem hiszem el, hogy léteznek, akik ennyit bénáznak. :DDD A vége mondjuk tetszett --> Vége lett! (meg kb. azt kaptam, amit vártam)

    Nos, nem igazán tudom eldönteni, hogy tetszett-e vagy sem. Nem bántam meg, de nem is vált kedvencemmé. A sztori 4, animáció 5, rajz 5, karakterek 4, (szinkron)hang/zene 6, élvezhetőség 6. Összességében nálam: [5/10]

    Eh, ez kiemelten shoujo anime. :DDD Hímnemű társaimnak csak akkor merném ajánlani, ha tényleg nincs már mit nézni, vagy szeretnék kínozni magukat.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák