Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz phoenix64 #7442 üzenetére

    Akkor még nem vagy elég érett hozzájuk;] Esetleg tudom javasolni a dragonball.t;]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • Archanon

    őstag

    válasz phoenix64 #7442 üzenetére

    Közben ment egy kis szerkesztés az előző hsz-be. Aztán érdekes egy dőlt betűs rész lett, ezt nem tudom hogyan produkáltam. De lejárt a szerkesztési idő.....

    Ha az Elfen Lied nem hat meg (nem feltétlen szükséges ténylegesen elbőgni magad, elég a finom torokgombóc is), akkor majd a Kanon meg fog. És biztos vagyok benne, hogy vannak még durvábbak is, vagy legalább hasonlóak (csak én még nem láttam mindet, de már volt említve jó pár).

    Esetleg Berserk (igaz, más kategória; ebbe van akció, idétlenül piros vér is, bazi nagy kaszabolóeszköz, sok harc, várostromok, politika, némi szerelem, ami nincs "túlzásba víve", szóval neked talán pont megfelelő lenne, szóval jóféle...), annak a végétől te magad is berserk leszel (by Psych0). ;] Egyébként nagyon jó, csak az után is valóban érdemes elkezdeni olvasni a mangát, a sztori is folytatódik (ezáltal "némileg" lenyugszik az ember :DDD ), meg egészen más. Később majd jöhet egy Neon Genesis Evangelion + EoE, Chrno Crusade. Stb stb, már mind volt mondva.

    Ezek közé tölteléknek itt van néhány könnyedebb, vagy komolyabb hangvételű, esetleg (!!! mert nekem nem tetszett) nem annyira jól sikerült (de nem feltétlen annyira rossz) alkotás:

    Cowboy Bebop - van akinek tetszik, sokan alapműnek tartják :U , nekem annyira nem jött be.
    Guin Saga - bár lenne folytatás, egyébként nagyon jó fantasy történet (talán kicsit unalmassá válhat, szerintem érdemes kicsit lassabban haladni vele).
    Chaos;head - ahogy a címéből is kikövetkeztethető, kissé ilyen pszichológiai, zavaros dolog, de jó volt, szerintem érdemes egyszer megnézni, még ha kedvenc nem is lesz.
    Speed Grapher - akció, romantika, dráma, pszicho... nekem tetszett. :)
    11eyes - Hát, hogy miket ki lehet hozni egy eroge játékból, azért nem semmi. :DDD Érdekes volt, talán egyszer, tölteléknek jó lehet.
    Highschool of the Dead - iskolás, zombihent, vér, akció bazisok (viszont gyakran sajnos idétlen és túlzott ecchi, fanservice van benne, ami alaposan elrontotta számomra az összképet). Egyébként a jobbak közül való (kb. bármilyen húdehíres zombifilmet lealáz). Komoly sztorit azért ne várj, igazából még be sincs fejezve), de ha minden igaz, lesz második évad. (Erre volt utalás is az amúgy nagyon semmilyennek és fölöslegesnek mondható OVA epizód végén.)
    Blue Gender - apokalipszis, mecha, romantika, vér, durvulás, unalom, érdekes sztori. Megnézésre csak azért ajánlanám, mert szerintem csak én vagyok ennyire finnyás. :) Bár szerintem a nagyságrendekkel jobb animék után nyilván senkinek sem tűnhet egy ilyen se valami kiemelkedőnek.

    A vígjátékokat viszont kár lenne mellőzni. Nem egy kihagyhatatlan, szinte kötelező darab van. És még én is csak keveset láttam. De ezek közé eleve kellenek is a levezető hülyeségek... nem hiszem el, hogy nem szeretsz röhögni. :U Felül írtunk már párat, csemegézz...

    #Ijk: :DDD
    Most hogy mondod... Kell ezekhez "némi" szellemi fejlettség, egyébként nem igazán lehet értékelni őket. "Megnéztem, hááá' jó volt, ja, izé, következőt, holnapra el is felejtem..." azt csókolom, hát az milyen már... 18-20 év körül a minimum (és lehetőleg értelem), ez alatt max. háborúban edződött fiataloknak. :))

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák