Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozont

    veterán

    válasz Móci #5761 üzenetére

    Nem vészes az Ayako sem, főleg ha nem hasonlítgatja az ember más jobb csapathoz. :D

    Ja, meg rosszul emlékeztem, legalább is most már úgy rémlik a Frostii a Froth-Bite és az Ureshii csapatok összeolvadásából jött létre.

    mod.: Az előbb az aniDB esetén elfelejtetem megemlíteni, hogy a Groups menüpont alatt lehet értékelés alapján rendezni a csapatokat és szerintem a 7 fölöttiek már jó subokat csinálnak. Ingerküszöbtől függően akár 6-tól felfelé.

    [ Szerkesztve ]

  • Psych0

    őstag

    válasz Móci #5761 üzenetére

    Lol az a Hidan no Aria rész az hatalmas volt. Végigröhögtem az egészet.
    További jobb csapatok: UTW, Doki, Chihiro, régebben az Eclipse nagyon jó és gyors volt, most nem tudom. A THORAnime is nagyon jó minőséget ad, de tudtommal ők nem feliratoznak, hanem lemezről kódolnak. Jelenleg a UTW a kedvencem, mert hasonló az érdeklődésünk és kifogástalan munkát végeznek rettentő gyorsan.

    Unclefucka:
    Azért az szerintem erős kijelentés, hogy a legjobb csapat.
    0munkát áldoznak a releaseikbe, nem is érdekli őket... csinálnak egy 1:1 stream copy-t feltöltik rapidra, meg torrentre azt jóccakát. Érdemes elolvasni az oldalukon az önéletrajzukat. Addig is pár gyöngyszem:
    "- We do not encode any of our releases, all are direct rips from their respectful owners. All shows ripped from FUNimation are hardsubbed and only released in 360p. As such 99% of all releases in 360p will not be released by us in any other size.
    - We aren't doing this for e-penis but for the sole reason of pissing off Crunchyroll.
    - We do not watch any of the shows we release except One Piece. Seriously.
    - We don't care about you. Seriously, fuck you."

    Nem véletlen van a fansub kifejezésben a fan szó(és nem ventillátorként kell értelmezni :D ), így a Horriblesubs igazából nem is nevezhető fansub csoportnak. Az egyetlen előnyük, hogy piszok gyorsak.

    "As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

Új hozzászólás Aktív témák