Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stratova

    veterán

    válasz Máté94 #34564 üzenetére

    Köszönöm szépen! Végül átnyálaztam a mangát és kisebb meglepetésemre az animéből szívesen nézett meg párom is 9 részt egy szusszra, miközben SoL-ból Clannad, Golden Time, Nisekoi max. 3-4 részig volt vevő (Clannadból többnyire bealvás lett, kezdetben).
    Csak a harci jeleneteket nem kedvelte annyira, viszont úgy látom az egyik kedvence Hestia féltékenykedős akciója lett. Ebben amúgy néhol túllőtt az anime a mangán. Igaz Bell is (még) gyávábbnak tűnt kezdetben (pár lányos sikolyt kihagyhattak volna, no mindegy). Ezzel Hestia elkönyvelhető közösen kedvelt/kedvenc karakternek. :D Szerintem azért is, mert nem egy természetellenesen tsundere karakter (lásd. Chitoge ezzel a megöleli Raku-t aztán "észbe kap" és lekever egyet mentalitással, ebből a szempontból anno FMP-ben Chidori tán egy fokkal enyhébb kivitel volt).
    Szerintem csak az indokolatlanul nagy melleket jegyezte meg, hogy az már kicsit fura. :DDD és ebben a tekintetben Lili közelebb áll a normális arányokhoz.

    Nálam elmarad a SAO-tól, ami kicsit komolyabb és a Zero no Tsukaima-tól, valamivel összeszedettebb és talán (még?) szórakoztatóbb, de plusz pont a fenti reakció. Állítólag klissés lett a befejezése. Ott még nem járunk, majd talán holnap.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák