Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Samurai 7:

    "Lassan", de biztosan, végeztem ezzel is.
    No, hát ez érdekes volt, nem volt rossz, de nem is egy kimondottan nagy durranás. Valami sci-fi edo keverék, rakás repkedő és lebegő szamurájjal, gépekkel, "csöppnyi" csípős humorral, drámával, sok akcióval, de igazán nem ugrott ki semmiből. A történet tetszett, viszont eleve nehezen indult be, és itt-ott kicsit el is laposodott, de azért végig fenntartotta az érdeklődésemet. A karakterek többsége szimpatikus volt, különösen Kikuchiyo. :DDD Viszont páran rendkívül idegesítettek. A zene meg... hmm, a legtöbb nagyon (!) tetszett, megvolt az edo japán hangulat. :K Ami még szintén nagyon bejött, az a rajz volt - már amikor nem elnagyolt placsmagból álltak a figurák, vagy épp nem CG animáció volt. Ez utóbbi nagyon elütött a rajztól, nem jött be. Amúgy szeretem ezt a rajzstílust, noha néhány szereplő különösen rondára sikeredett (de azoknak olyan pofázmány is kellett), egész emberi fejeket sikerült "összeszedni", nem volt klónhadsereg. :P A harcok látványosak voltak ugyan, de számomra vicces volt pl. az, hogy az ~1 méteres katanával a szamurájok nyílegyenesen lazán átvágnak 1 pillanat alatt 10 méter tömör acélt... najólvan. Olyan irreális dolgokat műveltek "néha", hogy csak lestem. :U Talán kicsit hatásvadász... mindenesetre biztos sokan vannak, akiknek ez bejön, végül is, ez is egyfajta stílus az animékben.

    Ehm, eléggé felemásan érzem most magam. Tetszett, megérte megnézni, de lehetett volna jobb is. [7/10]
    [Bár meglehet, hogy most így éjnek idején túlpontozom...]

    Egyébként ez valami régebbi japó filmnek a feldolgozása, ahhoz sajnos nem volt még szerencsém, de ezek után lehet, hogy majd meglesem.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák