Új hozzászólás Aktív témák

  • Aljasvip

    senior tag

    válasz estikornel #41933 üzenetére

    A történelmi fejtörők nekem is tetszettek, ezt beismerem.

    @KISDUCK (#41932) Volt pár emós ismerősöm, mind azt állította hogy azért ilyenek, mert őket bántotta a világ. De ha a dolgok mögé néztél, akkor nem volt ott semmi komoly sérelem, csak azt akarta mindegyikük, hogy észrevegyék őket.
    Erre volt a hasonlat.

    Úgy érzem kezdek átmenni troll-ba, pedig nem ez volt a célom, úgyhogy legyen ez már csak egy szubjektív vélemény:
    Nekem ebben a történetben ez a gyerek kísérletezés eléggé alibinek tűnt, úgy rémlik nem is erőltették nagyon.
    Azt sem értettem közben, hogy amekkora média visszhangjuk volt, simán szivárogtathattak volna adatokat a kísérletekről, a halott gyerekről... (vagy ezt csinálták is?) Ehelyett csináltak egy bombát, amivel konkrétan tönkretették milliók életét.Az indok? Hát hogy mindenki felnézzen az égre és lássa a csillagokat - ez rémlik. EPIC FACEPALM
    Amit tettek, az terrorcselekménynek számít. A rendőr "barátságát" vagy tiszteletét a végén pont ezért nem is értettem.

    Lépjünk is tovább: Mahouka Koukou no Rettousei Movie: Hoshi wo Yobu Shoujo
    Szerettem a szériát, mert voltak benne érdekes karakterek, a hárem építést jól csinálta - kár, hogy itt se jutott egyikük se a finish-be -, és vártam a filmet. Mindkét mellékszereplős szerelmi szálat konkrétan dobták, és kitaláltak egy közepesen érdekes történetet. Szerencsére jött megint Superman - a Justice League érzés is megvolt -, és megoldotta a helyzetet.

Új hozzászólás Aktív témák