Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz tatararpad #38882 üzenetére

    Azt hogy jön ez az egész franciás izé, holott egy tökéletesen alternatív világról van szó. Még Afrika is fejjel lefele van, így nem Afrika. ;]

    Embörek, nem bírtam magammal, elolvastam mind a 94 fejezetet a Shingeki no Kyojin mangából. :Y Baromi ritkán olvasok mangát, de ezt most kellett... Természetesen ez nem zárja ki, hogy a későbbiekben ugyanígy folytassam az animét, talán még újra is nézzem párszor. Hype ide, hype oda, ez egy baromi jóra sikeredett shounen sztori, kicsi brutalitással keverve. Jó, vannak gyökér main karakterek benne, Eren naiv hozzáállása mindenhez sajnos borzasztó idegesítő, ám mindent összegezve.... Ha az anime 2 évadát nézem, azt mondom: ejha, baromi jó kis popcorn sorozat. A manga viszont kb. még olyan 30-40 epizódnyi sztorit hozzátett, kiderültek olyan dolgok, amitől most már egy egész kerek sztorinak látom az egészet, nem egy se füle se farka befejezetlen izének. Persze nyilván ez sincsen még befejezve, remélhetőleg nem is lesz annyira elhúzva, mint egy Naruto... Most már a sztori nagy részét ismerve viszont bátran merem állítani, fog ez akkorát ütni, mint akár a Fullmetal Alchemist Brotherhood... majd valamikor 2025-ben. :U

    Most már leginkább csak arra vagyok kíváncsi (mangaspoiler), mi is valójában az origin of all organic material, meg várom a nagy befejezőcsatát, Marley teljes elnyomását, Eren legyen badass még jobban, Mikasa-val alakuljon már valami vagy Historia-val ;], hulljanak az emberek, legyen valami mélyenszántó tragikus vége, aztán 10/10. Addig nem. :DDD Eren-nek is már csak valami 5 éve van hátra a sztori szerint happy end itt már nem lesz - hacsak nem megtalálják minden anyag forrását, aztán "Ymir átka" jól elszáll... Francokat. Tuti szomorú lesz, kíváncsi vagyok ki tud e majd facsarni lelkileg. Vah banyek, azért jól össze van ez rakva.

    Egy szó, mint száz... 6 epizód alapján elítélni ezt a sorozatot szvsz nem szabad. 2 évad megtekintése után elmondani, hogy ez egy hulladék, nem történik benne semmi (pedig de, csak átkozottul lassúnak tűnik folytatás hiányában)... balgaság. Kell ismerni Isayama Hajime eddigi teljes történetét, szerintem méltán hájpolják agyba főbe.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák