Új hozzászólás Aktív témák

  • Nova96

    őstag

    Mirai Nikki
    Hamarabb végeztem vele, mint a másik kettővel és nem bántam meg, hogy elkezdtem röviden. :DD Rajzolásba hozza a vártat főleg, hogy 2011-2012-es. De néha olyan ocsmány grafikát raknak csak néztem. Utána persze jó lett de kicsit furcsálltam miért kell néha berakni egy csúnya grafikát. A történet maga tetszett, sőt nem mindennapi története van. Kicsit álom világ de, pont azért ilyen jó. A szereplők nagyon jól meglettek választva, de miért kell női hang egy férfi szereplőnek? Ez az egy dolog idegesített . A részekt érdemes figyelni melyik részben mi történik. Még ami a történetéről érdemes megemlített elégé sok oldalú, nem egy rész ami kicsit sokkoló. De nem spoilerereznék. Néha volt cenzúra de az engem kicsit idegesített pl. vér nem cenzúra de egy emberbe bele állított kés cenzúra WTF. :DDD Még írnák róla de az már átmenne spoilerbe szóval annyit mondanék nézzétek szerintem valami eszméletlen jó lett. Kinek mi a jó. 10/10
    Ami a végét illeti, folytatás lesz. És ki tudja mi lesz. :Y Várós lesz az biztos. Csak tudnám mikor jelenik meg.
    Kiadják BR-ben újra nézzem, és a magyar fordítás illeti 15-ig kiváló addig csinálta meg a két csapat és heten jön ki rész, és után nem egyszer fogtam a fejem fordítás téren, főleg a helyesírási hibák miatt. Nem mintha olyan helyesen írnák de mind1. :DD

Új hozzászólás Aktív témák