Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Hintalow #10210 üzenetére

    És most kövezz meg, de szerintem a Cowboy Bebop nem volt valami nagy durranás. :U És ez betudható a történettelenségének, meg az értelmetlen epizodikusságának, 50%-ban unalmas és semmitmondó részekkel. A befejezés meg csak szimplán felhúzott. De a Naruto tényleg nem egy CB. Egymáshoz viszonyítani a kettőt nem jó ötlet, annyira távol állnak egymástól, függetlenül attól, kinek melyik tetszik jobban. Én se mondom, hogy nekem a Clannad jobban tetszett egy GTO-nál. :DDD

    #hoffman: [link]? Animaxon nyomnak feliratos dolgokat?

    Bleach-ről meg annyit, hogy lesz még pár száz rész, és fillerekkel is agyonnyújtják még párszor, ez biztos. A mostani arc nem rossz, ez is kezd belelendülni. Szerintem lesz olyan jó, mint az Aizen-es részek. És valljuk be, azok se kezdődtek valami gyorsan, az első 40 részben is csak rohangáltak Soul Society-ben, és szinte semmi nem haladt. Viszont most már dühös lennék, ha elintéznék ~50 részben a befejezést, mert van még benne szufla, csomó kérdés megválaszolása hátravan. :DDD A grafika az egyetlen, ami nem tetszik, nagyon sajnálom, hogy idáig fajult. A harcok természetesen látványosabbak, viszont a karakterdizájn, és az arcmimika elbutult, mint állat, az egésznek az élén Ichigo-val. Most komolyan, egy ilyen baltával vágott hülyegyerekfej nem illett jobban hozzá egy bishi nyújtottpofa helyett?

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák