Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Szilágyi84 #933 üzenetére

    Fogsz haladni csak lehet lassabban meg lesz olyan virág és gyümólcs amit offline nem tudsz megszerezni.
    Ezen kívül sokkal több idő lesz ősszeszedni a pénzt s házrá és hidakra, lepcsőkre.
    Na nem mintha sietni kéne valahova de mikor jött a 2millánal nagyobb befizetni való az azét már kicsit sok bogarakkal meg pecázással.
    És ott van ugye a turnip kereskedés de az is offline nem túl hatékony mert tuti lesz heted mikor 5x áron eladod de a kövi héten meg tuti nem.

    Chris
    Majd megnézem de nekem asszem van lamp diy. De gyártani azt tudok mert kétféle bambo lámpám is van vagyis igszából a shot lamppal 3 féle.

    A tárgy kétéssel meg majd lehet figok élni de most még nem sürgős.most még a szigetet formázom és a bontádok áthelyezések miatt minden nap csak kicsit haladok. Márpedig amíg ez tart nem kellenek tárgyak. Még padok se nagyon vannak kint. Tavakat telepitem, folyót igazítom és a domborzatot kicsit.
    Nagy változás nem lesz a kinézetben, épp csakannyi hogy minden kényelmesen elfér. Lesz a házaknak tere, a campditnak dedikált hely, stb.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák