Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PaladiN

    aktív tag

    válasz operator10 #962 üzenetére

    Szemelyes talakozasunkat kovetoen en ugy erzem hogy minden rendben lesz. :) :R
    Amugy az otthoni kozvetitoket tovabbra is ''csak'' ugrodeszkanak ajanlom, de annak viszont nagyon. Siriq ugyan fejest ugrott ebbe az angliaba, de felhivnam mindneki figyelmet hogy elotte amcsiban elt, azaz mar nem szamit kezdonek kulfoldon, de meg a nyelvtudasa alapjan sem szamit kezdonek.
    Azoknak akik anyagilag nem allnak meglehetosen stabil labakon, avagy nem eltek elotte meg kulfoldon, en tovabbra is az ugynoksegen keresztul valo kijovetelt javaslom.

    Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

  • siriq

    őstag

    válasz operator10 #962 üzenetére

    Hello

    Igazan nincs miertt irigykedned. Egyenlore csak szerencsem volt. Tobbek kozott mert itt talaltam helyet ahol nyugottan olvasgathattam a forumot igy kiszedegettemazt a par dolgot ami nekem kellett. A masik hogy Paladinek jo nehany olyan infot mondanak amit nehezen tudnek kideriteni rovid idon belul. Kb. 1.5 honapom siman ramenne. Egyedul; a kero lesz majd kerdeses de remelm hogy tovabra is mkos leszek mint eddig es rammosolyog a szerencse ezugyben is. Amit paladin mondott az igaz. Csak ugy kijonni ha meg nem voltal kulfoldon huzamosabb ideig mint en regebben akkor igen bator es meresz dolog. Igaz meg tolem is az volt de en mar csak ilyen vagyok. Probaljuk meg alapon(nem azert mert annyira bator vagyok). Nyelvben meg persze nem vagyok tokeletes de amit tudok az tobb mint ami kell az elindulashoz. ezert is mondom hogy keszuljon fel mindenki otthon ha kijon. A telefonszam miatt meg este majd hivom a fatert aztan majd beirom ide a forumba ha megvan. Remenyeim szerint csak par napot vesz majd igenybe. Egyenlre ennyi majd meg irogatok.

    Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

Új hozzászólás Aktív témák