Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltii02

    újonc

    válasz AMD Power #868 üzenetére

    Koszi!. Manor House, hu az jo messze van Harrow-tol, de persze, szivesen!

    Amugy East Putney-ban dolgozom es folyamatosan keresem az alternativ utvonalakat hazafele, de meg csak egyszer sikerult egy oran belul hazaernem :(

    En egy A/5-os, teljes Londonos terkepet vettem 5 fontert, spiral kotessel. Ez eleg kis lepteku (marmint picik a nagyitas.. szal ertitek :), de minden rajta van. Szvsz otthon csak dragabban lehet megkapni a terkepet. Persze attol is fugg, hogy csak a belvarosrol kell, vagy egyesz London.. ha belvaros kell azt meg ingyen is lehet talalni.

    Konyv segedezkoz :) Ez jo, attol fugg, mire akarod hasznalni :Y En nem hoztam szotart, pedig jol jott volna parszor, nemsokara hazalatogatok es hozok magammal egy kozepes angol-magyar szotarat. De az is lehet, hogy a nagy Orszagh-ot. Sot, meg a gimis szotarfuzetemet is, mert csomo mar egyszer megtanult szo van benne, altalaban tematikusan.

    u.i.: a sztaki szotar tud kifejezeseket is! A webes verzioja legalabbis, de ketlem hogy nagy kulonbseg lenne a wapos es webes kozott. En szoktam es szeretem is hasznalni, csak itt nem volt allando netkapcsolatom :(

Új hozzászólás Aktív témák