Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltii02

    újonc

    válasz AMD Power #864 üzenetére

    Persze, szabad, 20K+4K benefit, amit akkor kapok meg, ha teljesitettem a tervet :) Szoval ha rendesen dolgozom, es optimista is vagyok, akkor 24K. 37.5 ora egy heten, 9 - 5.30pm. Egyebkent par ezerrel tobbet adtak volna szerintem, de alaigertem a tobbi jelentkezonek :) Meg a fejvadasznak gyanutlanul megemlitettem, hogy 20K-val mar boldog lennek.. lehet nem kellet volna.. de lehet hogy akkor meg nem lenne semmilyen fizetesem, mert mas kapja meg a melot.. szoval most mar franc tudja, ennek is nagyon orulok tenyleg. Kiugrottam a borombol (majdnem) amikor hivtak, hogy enyem az allas :D

    Most nyaron vegeztem egyetemen, de mellette dolgoztam 3 evet reszmunkaidoben egy kutatointezetben, es ez a gyakorlat ill munkatapasztalat nagyon sokat nyomott a latban. Angolul.. hat.. gimiben jartam kulonorakra is, azota nem nagyon gyakoroltam a nyelvet. Sokat neztem BBC Primeot meg filmeket eredeti nyelven.. ja, es mult nyaron elmentem egy intenziv angol tanfolyasra a BME-n, felsofoku nyelvvizsgara felkeszito volt es nagyon jo volt a tanar, sokat tanultam.

    Amugy nyelv temaban annyit tudok mondani, hogy a nyelvtant azt meg kell tanulni konyvekbol, teszteket tolteni stb, es ha ez az alap megvan akkor idekint minnel tobbet kell beszelni angolokkal. Ebben az elmult egy honapban amit Londonban toltottem, foleg magyarokkal erintkeztem, elvetve beszeltem 5 percnel tovabb folyamatosan angolul es igy nem is sokat fejlodtem.. sot.. remelem most hogy foallasban angolok vesznek korul es kenytelen vagyok angolul kommunikalni veluk es angolul gondolkodni, majd jobban fog menni.

Új hozzászólás Aktív témák