Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Picco

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz tildy #31659 üzenetére

    ugh, az erosen kellemetlen, foleg hogy nalatok gyerkocok is vannak :/

    facebook erosen idegorlo neuron hinyos embertarsaink miatt, hatvanyozottan igaz ez ha valami meno cuccod van mint az apple watch is...ahogy mar irtak, nagyon durva nepek vannak fb marketplacen.
    alapbol keszulj fel hogy 8/10 mennyit engedsz a felebol tipusu emlos allat lesz.

    ide irok egy peldat is, pont tegnap/ma tortent :)
    hosunk ir 10pm utan hogy kellene neki az egyik uj Ryzen 3600 @£130amit hirdetek, jonne erte egy ora mulva, mondom neki -egyebassza- ejfelig belefer.
    ejfel elott irok neki hogy jon e vagy sem, kezdtem elalmosodni. irja hogy persze...de (senki meglepetesere) nem jott. tapasztalatbol tudom hogy az ilyenekbol baj lesz -> leave conversation.
    ma delutan ramir DMbe, minden esszeruseget mellozve mondtam neki hogy jojjon -ugyanannyi banant adnak az idiotak fontjaiert is a tescoba alapon- erre ir hogy currysen csak 190 es oda megy. -insert worlds smallest violin meme- ezt egy "byee" + nevetessel, tiltassal le is tudtam. mentem is vissza ipari mennyisegu lencse fozeleket kesziteni.
    2 ora mulva ir valaki, jonne erte mostazonnal. nem alkudott meg semmi, mar itt gyanus volt hogy elozo felebaratunk lesz a vasarlo csak haver accountjan keresztul irt.
    jon, atveszi, fizet, ir kesobb hogy "nem megy more"...mo'nika ebbu baj lesz he!
    persze nem sikerult beilleszteni a socketbe es szanaszet hajlitotta a labait es ram akarta fogni hogy en igy adtam...mikozben a szemem elott nezte meg oket, el is hajtottam.
    (raadasul van elektromos kis mikroszkopom es nemi gyakorlat is, ha oszinten megmondta volna hogy bal- voltam teso, tudsz e segiteni, £20ert visszahajtogattam volna oket, de en ilyen emberrel nem uzletelek)

    before - after

    ebay konzumernek mar 13%ba faj, de dragabban is tudod eladni a cuccaidat.

    gumtree valahol a ketto kozott van, ott tenyleg lesz hideg/meleg, ha nem surgos akkor meg jo is lehet.

    **Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Új hozzászólás Aktív témák