Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oceanearth

    őstag

    válasz tiv83us #307 üzenetére

    szerinted?muszáj volt valahogy legyűrnöm, mert főzött belőle egy akkora vájlinggal mint állat. és jó sokat szedett mert finom olaszos. mondom ez kész. ráküldtem egy doboz parmezánt, majd fél doboz kecsöpöt meg egy csomó sót, borsot. raktam volna más fűszert is rá, de nem volt. az angolok nem simerik a fűszert, amikor mentem repcsivel ki ült melettem egy csávó és mondta hogy anyja még sót sem használ a főzéshez. de azt is mondta hogy mióta magyarországon járt azóta réjött, hogy az angol kaja sazr és fog fűszereket használni. egyébként tényleg hihetetlen de sok család tényleg nem nagyon tart fűszert otthon. só az azért szinte mindenhol van, de bors az már necces. ja és fehér bors van csak fekeet nincs. steak az van sok a pubokba jó vastagon, de ha úgy kéred akkor jól megsütik. a szokásos szósz a barnaszósz(amit kerülni, mert undorító), gombás szósz, meg az ''ínyenceknek'' van fokhaygmás vaj, meg van még 1-2 szósz. ja még annyit, hogy a mcdonaldsot is kerüldd mert nem sütik át normálisan a húst. hihetelen, hogy ezek a barmok mindent így esznek. hát viszont a kocsim nem szállíttatnám ár, mert marha drága elsz a benzin, jóval drágább mint az USA-ba. másik meg tényleg undorító az a balra tarts. gondold el bakézsazbály??? ráadásul egy jobbkormányos autóval?? halál a köbön!!
    sztem érdemesebb lenne ott venned egy valami csotrogányt.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák