Új hozzászólás Aktív témák

  • PaladiN

    aktív tag

    válasz Brogyi #379 üzenetére

    Valoban tudsz nyitni majd bankszamlat, de azzal amit az elso heten tudsz nyitni meg csak fizetni sem tudsz sehol, ellentetben a barataid altal mondottakkal. Az annyira poor hogy csak az adott bank automatajabol fogsz tudni kivenni penzt vele. A legjobb ha hozol magaddal £-ot (a nagyobb reszet), de hozod magaddal az otthoni bankartyadat is ugy hogy hagysz rajta azert valamennyit . Ahogy azt kraftxld is irja. ;)
    A problema idekint az hogy lehetetlen dolgokhoz kotik a credit bankkartyahoz jutast. Marpedig ha szeretnel pl eljutni Londonba es meg nincs kocsid, de szeretnel mondjuk 1 azaz egy £-os jegyet venni Londonig, akkor csak ugy tudsz ha neten keresztul veszed meg. Ugyanez igaz az olcso fapadosokra is, mivel ha elegge elore le tudod foglalni akkor akar £40-50 korul is osszejohet egy oda-vissza ut. Persze elmehetsz egy utazasi irodaba is es fizethetsz mindezekert horibilis penzeket! Pl. London csak oda £25... Repjegy csak haza £100....
    Rajtad all hogy hogy dontesz, de en nem hallgatnek azokra a baratoknak akik ilyet ''jo'' tanacsokkal latjak el az embert.
    Egyebkent ha visszaolvasol talan mar irtam valahol hogy reszint en is egy ilyen ''jo''baratnak koszonhetem hogy jol belemasztam a lecsoba, amikor pedig lehet ezt esszel is csinalni. Valahogy akkoriban annyira be voltam gozolve hogy nem is gondolkodtam.
    Illetoleg azert is nyitottam a topicot hogy masok mar ne masszanak bele ugyanabba a szarba ha nem muszaly nekik.

    Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

Új hozzászólás Aktív témák