Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Snoop-y #28217 üzenetére

    Én egy hónapja jöttem ki, és én is másképp képzeltem el a dolgot, de sokkal jobb itt, mint otthon. Persze van, ami hiányzik otthonról, de az nagyon kevés.
    Két heti fizumból kifizettem egy havi albérletet, meg egy négy zónás oystert és még marad pénzem. Igaz, nincs is nyolcvan hitelem, de leginkább egy se.
    Az emberek valóban kedvesebbek, mondjuk a fűszagot az utcán sosem fogom megszokni, de majd ha jobban megy, elmegyünk Londonból.

    Haza nem költöznék vissza, Magyarország már hosszú évek óta megy lefele a lejtőn, egyre gyorsabban és totál kilátástalan az egész. Közben a huxit se abszolút valószínűtlen.

    Persze lehet parázni a brexit miatt, de aki rendesen csinálja annak nincs félnivalója. Elnézve London egyes részeit, nem csodálom hogy brexitet akarnak, bár kíváncsi leszek mi lesz belőle, tekintve hogy kb. a migránsok üzemeltetik itt a fél országot. De ahogy látom, ami rossz itt az az ide nem való bevándorlók miatt is van, akik nem tudnak az európai kultúrába rendesen beilleszkedni.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák