Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fabokf

    tag

    válasz baal-amiga #37274 üzenetére

    Ahaa, így már érthetőbb...még gondolkodom a megvételén azért :) na, nem vagyok fillérb*szó, vagy ilyesmi, csak előbb még a kötelező havi fizetnivalók vannak soron :D

    Más: délelőtt sikerült bepillantast nyernem a Project CarsGO nyílt bétájába...nem tulzas, amikor azt állítom, csak pár hangyaf*sznyival jobb cucc, mint a Forza Street :( fel nem tudom fogni, hogy ha egyszer létezik mobilra egy GT Racing 2, egy Real Racing 3, egy F1 Racing, a GRID Autosport, vagy ha visszább akarok nyúlni, egy NFS Shift (igaz, az tudtommal nem volt globalisan elerhető és manapság már csak a zavarosból lehet előhalászni), amik rendes, teljes értékű versenyzési elményt kinálnak mobilos léptékre kicsinyitve, akkor miert kell egy nagy nevet bazári egynyomásos vacakká silányitani (2 zóna van, a kék kapus időzített váltás, illetve fékezes, ahol addig kell nyomni a piros kaputól a képernyőt, amíg a zöldig nem érsz...ráadásul nem számít, hogy elcseszed-e a dolgot vagy sem, a végére úgyis első leszel...ezt az eddigi versenyeim tapasztalatai megerősítik; hiába szúrtam el a rajtot, vagy a váltást, vagy fékeztem későn, a végére simán az élre kerültem)...tényleg csak egy hajszálnyival interaktívabb a cucc, mint a Forza Street volt; kap max 2 próbálkozást még, aztán vagy marad unaloműzőnek (bár arra ott az NFS No Limit és a Most Wanted) vagy repül...kár érte :(

Új hozzászólás Aktív témák