Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz Amur #35212 üzenetére

    Közben játszottam is vele sokat, de több komolyabb észrevételem és problémám is van vele.

    Pl nem tudok belépni a Store-ba játékon belül...
    Csak előjön egy "Retrieving the Store" felirat és pörög végtelen ideig és mindig ezt csinálja amúgy, bármikor is próbálnám meg újra. Ezt esetleg megnéznéd nálad működik-e?

    Usain Bolt karakter nálam nincs a karakter listában. Ezt is megnézheted esetleg nálad megvan-e. 🙂

    Beállításokban nincs nálam Restore Purchases, így igazából azt sem tudom kideríteni, hogy aktív-e valyon a korábban vett Coin Double IAP-om.

    Acsikból párat rögtön feloldottam és a többiből is sokat szintén helyből fel tudnék oldani, csak úgy tűnik azok úgy fognak majd működni, amikor a játék direkt kérni fogja a szintlépéshez szükséges feladatok teljesítésével, amikkel lassan enged csak a játék haladni. Mert azok a feladatok tulajdonképpen a Play acsik nagy része leírasuk szerint, ahogy látom.

    A felhőmentés működését is figyelgetem, másik régebbi telefonomra is feltettem a játékot (leginkább a különböző játékaim felhőmentéseit ellenőrzöm vele 😁) és igazából ezzel sincs minden rendben, mert a pénzt és a gem-eket nem viszi át, azok maradnak nullázódva, továbbá a napi, heti, global feladatok is úgy szerepelnek, mintha hozzájuk se nyúlnék.
    Viszont a stat-ok, játékbeli vásárlások, artifaktok, karakterek és azok tokenjei átmennek.

    Majd fogalmazok a fejlesztőknek egy levelet a problémáimat megfogalmazva, hogy "ugyan szedjék már össze magukat"...

    --------------------------

    A Traffic Racer-t egyelőre pihenőpályára helyeztem, hiába van meg a kellő erősségű Nissan GT-R (közben már full tuningosan), de még a "100 előzés 160 km/h felett" acsit sem sikerült összehoznom sok kínlódás után sem, ehhez képest hol vannak az "x előzés 200 km/h" feladatok... 😮

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák