Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Fall-N #34982 üzenetére

    Nekem speciel nem azért maradt fent a telefonomon, mert addiktív és hű de rá vagyok függve, hanem ez az a játék ami a kompetícióról szól.

    A többi ami le volt telepítve, mindegyiken azt vettem észre, hogy csak a "fejlődés-érzés" általi dopaminlöketek miatt játszottam velük (idle játékok, fejlesztegetős játékok mint pl. A Hempire stb...) elég rossz szokásokat felvéve a hónapok alatt, mint például a napi többszöri játék megnyitás szinte vallásosan, más rossz szokásokkal való párosítás (pl. telefonnyomkodás sorozatnézés közben amikor lenne sokkal több fontos dolog amit el kell intézni, reggel és este játékkal való kelés és fekvés stb...).

    COD: M-t csak napi 1x nyitom meg 1-2 óra erejéig, nem jár rajta folyamatosan az agyam, hogy csekkolni kéne a játékot, nem érzem úgy hogy rabja lennék, mivel van, hogy kihagyok napokat és a játékra sem gondolok.

    A többi mobiljátékkal nem ez volt a helyzet és igaz nehéz nélkülük (még mindig van olyan érzésem, hogy újra le akarom tölteni őket) de sokkal tisztábbak és rendezettebbek így a napjaim. Ez egy saját kis problémám volt amit rendezni kellett:)

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák