Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz CJ4567 #19419 üzenetére

    Az érdekes akkor, lehet egy Nokia 3410-re már csak High beállítást adna. :D
    Hozzáteszem nem tudom egyáltalán, hogy mennyivel lehet az a Soc gyengébb, csak próbáltam humorizálni most picit. :)

    Igazából IAP csak a kötelező versenyvégi reklámok miatt szükséges leginkább. Tehát akkor te ezeket elviseled?
    Vagy netán valami rendszerbuherával skip-elteted őket?

    Közben egyébként rájöttem, hogy nem lesz gyors menet még teljesíteni karrier befejezte után a megmaradt "menny át ennyi kapun, gyűjts össze ennyi pin-t, nyerj 50 alap versenyt" achi-kat.

    Leveleztem közben a fejlesztőkkel is és meg tudtam tőlük, hogy azokhoz az achi-khoz elég lesz majd már csak quick race módban is játszani.
    Na meg ha már leveleztem, szóvá tettem a gagyi fizikát is, amihez azért hozzáfűztem, hogy gondolom a mai casual-abb játékosgeneráció miatt lett ilyen és ezt ők is megerősítették.

    Viszont hozzátték, hogy ha vágyok komolyabb fizikára, akkor próbáljam ki korábbi, Race of Champions játékukat is, amiről amúgy nem is hallottam még, viszont érdekelhet és szívesen hallanék innen véleményeket róla tőletek.

    Többieknek, akik megköszönték a hosszadalmas leírást: Nincs mit! :)

    ----------------------------------------------

    @Ferenczi Ákos: Köszi, nem tudom mennyire ismerhető fel, hogy pontosan melyik játékból származik az avatar kép. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák