Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quasi_modo

    nagyúr

    válasz james001 #18133 üzenetére

    Tegnap este toltam vele kicsit,80%-on volt az akku és tényleg csak max fél órát játszottam és 20%-ra levitte Sokat fogyaszt, de nem ennyit. Kapcsold ki te is a videó felvételt. Segíthet.

    valami

  • Mythsardan

    aktív tag

    válasz james001 #18133 üzenetére

    Ami érdekes, hogy időnként rendesen beszaggat htc one m8-on, míg egy név nélküli snapdragon 400-as telefonon reccenés nélkül megy...

    Mondhatni sikerült kiismernem a játékot, már szerintem az első pályán láttam minden féle csapda lehetőséget, így meg azért már nem olyan nehéz a játék mint eleinte. Mármint mikor elsőnek elértem a 30e pontot olyan büszke voltam magamra, most meg már, hogy nagyjából tudom mire számítsak, mit hogy közelítsek meg a jelenlegi rekordom pontban: 4,007,255 méterben pedig 21,980m. Ehhez 9x kellett felkelnem, ami 45 Ankhba került, azonban vicces, hogy a ~350 ezres rekordom kb ugyan annyi erőfeszítés volt nulláról, mint ez a 4 millió ~350 ezerről. Jelenleg 14 relicem van a 20-ból, vagyis már csak 1 kell és meglesz az új pálya, bár nem hiszem, hogy ott rögtön csúcsra akarnék jutni, elvagyok én még a mostanin, elvégre is messze vagyok még a temple runos rekordomtól :U

    Illetve kiderült, hogy nagyon el voltam tévedve a játék működésével kapcsolatban, úgyhogy mostani tudásom megosztom veletek:

    T-Rex: Úgy vettem észre, hogy a harcok száma random, semmi köze az életéhez, illetve amivel nagyon nem voltam tisztában, hogy amint beadja a lövés lehetőségét sebezhető.. Én meg mindig vártam a piros kört.. Így sikerült is már megölnöm párszor. Maxra fejlesztett pisztollyal 2. lehetőségre sikerült végeznem vele. A kill scoret, coint és gyémántot ad. Később jön másik T-Rex, azonban ez egy picit különbözik az előzőtől kinézetre is, illetve erősebb is annál. Eddig három T-Rexet sikerült megölnöm 1 run alatt, a 4. már megevett, ugyanis nem vettem figyelembe, hogy az bírja a skullót rendesen.

    Fejlesztések: Én elsőnek másodlagos fegyvert vettem, majd a coin minőségére mentem rá, hogy minél előbb kapjak arany érméket, hogy ugye így hamarabb maxoljak ki mindent. Mikor sikerült kimaxolnom a coinokat a fegyvert akartam, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy annak az utolsó szintje gyémántba kerül.. Mindegy, feltoltam a gyémántos szintig a másodlagost elsőnek, majd a kispisztolyt, utána kezdtem csak el lara ruháját fejleszteni.

    Fegyverek: Ugye eleinte nem tűnnek túl fontosnak, de mikor már jópár km mögöttünk van, akkor már nagyon sokat számítanak, nem csak a bossnál, hanem a szimpla ellenfeleknél is. Az alap pisztoly maxra fejlesztve megéri azt az 50 gyémántot, ha sokáig el akar menni az ember, mert később az az 1 szint is sokat fog számítani. Kivéve persze, ha az ember a teljes vagyonát medipackekre akarja költeni.

    Jelenleg nem igazán jut eszembe más. Mindegy is, megyek, összeszedem azt az 1 hiányzó relicet inkább :))

    [ Szerkesztve ]

    twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

Új hozzászólás Aktív témák