Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mythsardan

    aktív tag

    válasz Quasi_modo #15533 üzenetére

    Az első tapasztalataim szerint inkább csak azzal van gond, hogy hogy nem adja át azt az érzést mint amit a Pc-s verzió, látszik, hogy egy koreai fejlesztő csapat csinálta ezt a játékot. fölöslegesen túlbonyolított equipment és skill rendszer, hogy persze az emberek vegyenek sok sok goldot, hogy meglegyen a legjobb fegyver, skill stb. Az élet kijelzés az kb használhatatlan... Olyan nehéz lett volna 1 számot odaírni? Az energia rendszer vicc, bár szerencsére az első 10 szint alatt úgy vettem észre, hogy nem fogyott el nekem, tovább meg még nem vittem. Azt meg már nem is említem, hogy a játék szívat engem.. De komolyan, minden teljesített pálya után lehet választani 3 kis ládából és érdekes mód az esetek 99%-ában a legkisebbet sikerül választanom... Most tényleg ennyire nincs szerencsém?(nem hiszem :U ) Azt már nem is említem, hogy folyamatos net kapcsolat kell, illetve nincs immersive mode. Nem is értem a googlet, igazán megléphetnék, hogy egy játék csak akkor kerülhet fel a play áruházba, ha bele van implementálva az immersive mode :((( Mindegy, végülis nem egy rossz játék ez a telefonos verzió sem, csak sajnos sok benne a terelgetés az in-app fele, ami egyébként nem olcsó a játékban :(

    szerk.: a képek, amiket linkeltem, azok ugyan annak a pályának a végén készültek :W

    [ Szerkesztve ]

    twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

Új hozzászólás Aktív témák