Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabex

    őstag

    válasz Toti10 #2702 üzenetére

    Hali,
    Igen, mert nem látom, hogy lenne EU-s lerakat opció (Spanyol, Lengyel...). CPU típusnál a PX6 az ajánlott, ez az újabb, az elődje a PX5. Igazából ha nagyon nagy az árkülönbség, akkor a PX5 is megteszi. Még egy fontos dolog az MCU típusa amelynél az MTCD vagy MTCE javasolt, mert ezekre tudsz egyedi romot is felrakni ha megnyekken az eredeti rendszer rajta. Van pl. ez a CSN2 MCU típus, na ez nagyon nem ajánlott, mert ez nem kompatibilis egyes mezei alkalmazásokkal sem... Nagyon sokféle van és itt nem érvényes az, hogy jól bevált márka, mert valójában mindegyik ugyanaz, csak különböző gyártóktól akik nem ugyanazt az MCU és processzor típust használják. Amit ajánlottak nekem XDA-n az a Dasaita márka amely viszonylag ismert, vagy pl. leveleztem Ali-n a Dicola gyártóval is, ők is korrektnek tűntek, de ez sem garancia azért. Rendelés előtt kell kérni tőlük egy fotót az About device fülről amelyen ott van az MCU és proci típusa is, hogy ha netán nyitni kellene egy ticket-et, mert nem azt küldte, akkor legyen mire hivatkozni. Én végül ezt rendeltem be, még úton van, aztán ha megérkezik majd írok róla. Nincs nagy tapasztalatom nekem sem, ezért is Petymek felhasználó segített sokat a tanácsaival amelyekből fentebb is írtam. Egyszóval, fotó vagy screenshot... Ha nem tud küldeni, engedd is el, inkább másikat nézz.

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Új hozzászólás Aktív témák