Új hozzászólás Aktív témák

  • Rocko007

    aktív tag

    válasz Rocko007 #3051 üzenetére

    Szoval megerkezett a fejegyseg, a beszereles plug & play volt. A radio vetel erosebb, mint a gyari radioval, gyorsan valt a csatornak kozott. Az Android Auto tokeletesen mukodik kabelrol, a BT kihangositas is fullos. Szubjektiv, de szerintem tisztabban szol a zene, mint a korabbi fejegyseg + Dension Gateway BT lite kihangositoval, a hangero is jelentosen erosebb. A kijelzotol nem vagyok elajulva, fenyeroben jo, felbontasban nem egy QHD, de a celnak megfelel - nappal-este jol lathato-. Tettem be sim kartyat, a mobilnet hasit, hozza az elvart szintet.

    Ket dolog van meg fuggoben:
    - OBDLink MX+ es Torque PRO beuzemeles
    - a kormanyon a Vol - gombot nem tudom feltanitani: https://linksharing.samsungcloud.com/nkxiHWGqMwlZ

    Erre esetleg van-e otletetek? A masodik oszlopban 252-re valt az ertek, lehet az erzekenysegen allitani? A regi radioval tokeletesen mukodott, gondolom valami szoftveres beallitasrol van szo. Irtam a supportnak, a kinai tavaszi unnep miatt 22-eig szabin vannak, majd utana kapok valaszt. Ezt leszamitva minden az elvartak szerint megy.

Új hozzászólás Aktív témák