Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz akooos #25618 üzenetére

    Koszonom az infot :R

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz akooos #25618 üzenetére

    Nekem is van pár gagyi, meg egy-két normálisabb is, de inkább divatórák. Sógornőm nagykerben nyomja és tud hozni akár Breitling-et is, csak annyit nem ér nekem, főleg hogy nem is hordom őket....persze öcsémnek sok van és ő hordja is(persze replikákat😉)...amúgy nagyon ritka már a mechanikus óra és azokat is már sok gyártó lezárja fedlappal, persze így nem javítható, vedd meg az újat ha beszarik. Amik meg javíthatóak is csillagászati áron vannak....nem tudom ki mennyire emlékszik, de pl mi a rákospalotai piacon nézegettük/veszegettük az órákat anno éa volt ott automata seiko,orion,citizen(nem kamuk!) és orosz Pilot meg Vostoc....és nem vettem anno egyet :(( vagyis volt egy citizen automata, csak mikor elütöttek tönkrement

    Voda Red
    Első előfizum tmobilos volt, de nem olvastam halálra a kisbetűket és kiderült csak hálózaton belül volt csak lebeszélhető a havidíj.....:W persze 2 év rablánc, és mikor lejárt körbenéztem hol mi van. A voda volt a legolcsóbb percdíjban(meg mindenben)....aztán megint rablánc után körbenéz és volt red 10e, tnor 12e ,tré 15e-ért ugyon olyan konstrukciókkal.....nos azóta red és elvagyok....

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

  • zombinyul

    addikt

    válasz akooos #25618 üzenetére

    Nem is csodálom, gyönyörűek ezek a Tag Hójerek. :K Egyszer tutira lesz egy nekem is. :D
    Az órákat meg gyűjtöm én is, bár van egy 2 hónapos, újszerű Casiom, amin gondolkodok, hogy eladom. De annyora szép óra, és annyira szeretem, hogy nincs szívem. :) Tervbe van valami G Shock, meg valami Citizen is. Elsősorban a Japán órákat karmolom. :) Bár most kicsit lenyugszom, egy ilyen (Mini) Orange Monster régi álmom volt. Elleszek vele jóideig, pláne, hogy automata. :)

    Quqesz: nem is értem, minek letakarni egy automatát fedlappal. Az enyém üveges, imádom nézni ahogy működik... :) És valóban egyre kevesebb van belőlük, mert ezeknek van a legnagyobb "megengedett" pontatlansága, plusz egy qwartz szerkezetnél drágábbak is ugye. De megfelelő karbantartással ezek a legtartósabb darabok. :)
    Replikát én semmi pénzért nem hordanék, ahogy replika telefonnal se foglalkoznék. Pedig egyik kollégám kínálgatja a sz*rjait rendszeresen. :D

    Weeman1: 2 Edifice-om is van, mindkettőt imádom. :) Bár az egyiknek 1 héttel a gari lejárta után tönkrement a koronazárja. Szal vettem újat. :D De gyönyörű órák, és ár / érték arányban a legjobbak közt vannak.

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák