Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • terapeuta007

    aktív tag

    válasz miaoumaoi #36319 üzenetére

    Nah ezt nem tudtam. Még nem neztem meg egy telon se hogy mit hagy hatra a rendszerben.
    Az durva. Amugy eszrevettem hogy picit nehez eltavolitani mint app. De amugy ettol fuggetlenul ha gep nelkul akarunk rootolni ez sajnos a leghasznalhatobb app.
    De mondjuk sosincsenek fontos dolgok a telomon. Nincs hozza bankartya rendelve fontos fajlok sincsenek rajta.
    Szemelyes kepeket nem tarolom rajta. A zenéket gepre lementegetem.

    Igazabol 2 telomon rajta is hagytam kingrootot root utan.
    De mondjuk most alapbol rootolt custom rom van a jelenlegi telomon. Vmi magisk root managerrel.
    Errol a magiskrol van velemenyed kivancsi vagyok menyire biztonsagos mert aztmondjak ez a legbiztonsagosabb.
    Bár felolem a legbiztonsagtalanabb is lehetne nekem nem szamit.

    Meg amugy nemtom jelszokat ha elcsorjak az se baj. Facebookon minimalis profilom van szinte csak messengerezek.
    Van 2 messenger csoport ami erdekel meg 10 ember akivel beszelek.
    Facebookon már 4 éve nem nezegettem random trash fost. Hogy ki mit evett meg hol volt meg faszmeregetes egoduzzasztas nem erdekel, meg ugy senkinek se erdekelnek a faszsagai meg idezetei meg hogy mitortent vele. De viszont jo hasznalt hirdetesek vannak facebookon azokat esetleg nezni szoktam.
    Ha faszsag kell meg retardaltsag akkor youtube meg messenger csoport sokkal intenzivebb élményt nyujt.

    Amugy ha ilyen meghekkelesekrol beszelunk akkor mi lehetseges?
    Bankartyarol lopas. Zsarolás fajlokkal képekkel. Messenger uzenetekkel zsarolas létezhet?

    Persze még sose talalkoztam,hallotam ilyen telorol lopos zsarolos esettel a kornyezetemben.
    Persze neten vannak ilyen esetek közzétéve.
    Átlagembernek annyira nem kell félnie talán.

    Jimi Hendrix-Purple Haze

Új hozzászólás Aktív témák