Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ed McLeves

    tag

    válasz Viktor0610 #30247 üzenetére

    Kösz a gyors reagálásokat!

    Viktor0610: Mit nem kell átállítani? Bocs, nem világos.
    A képen látható 4.2.2-ben pont az a jó, hogy látom, ha valakinek van pl. WA fiókja amikor a névjegyekben a nevére görgetek. Hívás előtt nem kell megnyitnom a pl. WA-t, kapcsolatok, majd rákeresni, hogy lássam, rajta van-e, ha nincs, akkor visszamenni a telefon névjegyeire, hogy felhívjam GSM-en. Nekem nagy könnyebbség lenne, ha rögtön látnám, hogy van-e lehetőség nem GSM-en hívni, meg is szoktam a 4.2.2-ben, ez lett volna a kérdésem tárgya.

    air: Akkor ez amolyan Huawei-feature :(( Most nincs nálam az a teló, de úgy emlékszem, hogy ha a névjegyet megnyitom / szerkesztem / tulajdonságait nézem, akkor sem szerepelnek az accountok, ellentétben a 4.2.2-es telefonnal, ahol megnyitást követően van egy "kapcsolat" mező mely mutatja mindkét logót (G és WA), és két összefűzött láncszem-szimbólummal pedig jelzi, hogy a fiókok össze vannak kapcsolva.

    [ Szerkesztve ]

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Viktor0610 #30247 üzenetére

    A másik kettőt nem ismerem, de a Whatsapp -nak nincs is nyilvános hívás intentje. Üzenetre van, azt lehet indítani külső alkalmazásból, de hívást csak a Whatsapp -ból lehet indítani. Legalábbis kb. fél éve még ez volt a helyzet. Azóta akár ez is változhatott, mert pár napja írták a VOIP topikban, hogy a Whatsapp oldaláról már letölthető olyan (félig) önálló kliens, ami futhat olyan eszközökön, amik nem alkalmasak GSM telefonálásra.
    Ami a névjegyzéket illeti, sztem "külsős" névjegyzék/tárcsázó alkalmazással áthidalható ez a hiányosság.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák