Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Ice&Lime #20746 üzenetére

    Igen. Nagyjából. Csak nem kiválasztod, h honnan rakja vissza, hanem egy TitaniumBackup mappába rakod be a fájlokat, vagy a titanium beállítasokban jelölöd ki a mappát, aztán az alkalmazások fülnél tekerj az aljára és ott lesznek áthúzva a visszaállítható appok. Rámész, kiválasztod, h visszaállítás>program+adatokvársz és kész.

    vicze1:

    Azt kérdezte, h az appot és az adatait hogy lehet lementeni. Az pedig az app szerves része.

    Fejlesztettem már programot, van a Playen appom szal tudom, h az apk 50 mega lehet max, a többit obb-ből.

    Azért írtam, mert néhány app (többnyire fizetős) nem tölti le az obb-t és akkor ugye nem indul el.

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Ice&Lime #20746 üzenetére

    Nagyjából igen. Két lehetőséged van, de, mielőtt belemerülnénk, tudnod kell néhány nagyon fontos szabályt.
    Egyszerre csak egy mentéskönyvtárat használhatsz, de lehet egy készüléken, több mentés könyvtárad, amik között váltogathatsz. DE! Nagyon figyelj oda, hogy soha ne keveredjen össze a tartalmuk!
    Soha ne állíts vissza olyan rendszeralkalmazást, ami az új ROM -ban is szerepel! Az adatait elvileg lehet, de én azt sem javaslom.
    Tartsd szem előtt, hogy a Titanium él a lehetőségekkel, de amit tesz, az rendszer szinten nem támogatott. Ha van lehetőség egy alkalmazáson belül mentést csinálni, akkor inkább azt a módszert válaszd akkor is, ha több alkalmazásnál kényelmesebb lenne Titaniummal!
    Szóval, a lehetőségeid:

    1.: Csinálsz egy mentést. FR., majd újra Titanium és hagyod, hogy készítsen egy új mentésmappát, amibe csinálsz egy új mentést. A teljes, régi mentésmappát visszamásolod a telóra és betallózod Titaniumban, hogy azt használja. Ekkor megkérdezi, hogy a legutóbbi mentés adatait használja -e az új mappában.
    NEM!!!
    Ezután nyomsz egy visszaállítást. Ekkor megjelenik a mentett alkalmazások listája, amiben alapértelmezetten minden ki van jelölve. Rászoktattam magam, hogy itt azonnal az "összes kijelölés megszüntetése" opcióra bökjek, nehogy véletlenül benne maradjon vmi, aminek nem kéne. Kijelölöd, amiket visszaállítanál és indítod a műveletet. Ha végzett, akkor visszatallózod a FR. után létrehozott mappát és kijelölöd TiBi -nek. Ekkor megint rákérdez az összevonásra és megint
    NEM!!!
    Ezzel megvolt a visszaállítás, de az új mentésmappában még nincs mentés a másikból visszaállítottakról. Most mentheted ezeket is.
    Ha ROM -olsz, vagy variálsz az alkalmazásokkal, akkor sztem TiBi -ből "kötelező" a pro verzió. Ne sajnáld rá a pénzt, mert olyan funkciók vannak benne, amikért később hálás leszel! Pl. a pro -ban megadhatod, hogy hány mentés verziót tároljon (én 3 -at tároltatok). Tehát, ha csinálsz mentést, akkor dátum, vagy alkalmazás verziószám szerint, a kettővel (vagy, amennyit beállítasz) korábbit is visszaállíthatod. Aztán ott a többes adatmód, de azt már nem részletezem.

    2.: Kijelölsz egy alkalmazást és arról külön csinálsz egy Titanium formátumú, helyi mentést. Ezt másolod ki, majd FR. és Titanium újra beüzemelés után, visszamásolod. Ha ráböksz, akkor egyből a Titaniumot dobja a rendszer a kezeléséhez. Leokézod és TiBi már dobja is a kérdést, hogy mely összetevőit akarod visszaállítani.

    Elnézést, hogy ilyen hosszú lett a hsz., de így is épphogy a felszínét karcoltuk TiBi lehetőségeinek. Viszont, ezek sztem lényeges infók.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák