Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz nggabi #1739 üzenetére

    Lehet, köszi, megpróbálom.
    - szerk, b.hatom. Leszinkronizálta magát vagy a MPE-vel vagy google-val. Az MPE hogy az istenben tárol információt újraindítás után mikor offlnie a kapcsolat???

    Nem értem én ezt az egészet. My contact, setup my profil, custom view, google, Local Phone Account (Phone), aztán sima Phone....hát a f.om.
    Ez is marha érdekes, a sima Phone-t is csak egyszer tudtam elérni, magam sem tudom hogy, azóta sem.....nekem ne kössen profilhoz, legyen a telefonba és kész!
    Meg milyen profil? Apja hátát! Setup my profil.... van a google, a custon view, meg a favorite. Ennyi. Ez mi? És hol a telefon? Gagyi szar az egész névjegyzék. Ettől az erőltetett google tömjénzéstől kinyílik a bicska az ember zsebében.

    Semmit nem tudok mi hol mit tárol, f.om fájlszerkezet, átláthatatlan, elérhetetlen gyökér, bugos file kezelő....amikor beállítom hogy legmagsabb szinűt root használata (és látszik a system rejtett file, meg minden) akkor minden eltűnik, és semmi nincs a \0-ban....megkeresném a *.db-t, de semmit nem talál....

    És mindent sz.t accounthoz akarnak kötni. Mindenhol legyen profilod, még a lábad méretét is add meg, minden szart mindennel összekötnek, facebook, fényképes e-mail-es ház számos telefonszámos, teljes emberi kapcsolati hálós, személyes érzelmi érdeklődési körű célzott reklámú.....Őrület! És közben olyan iszonyatos butulás megy, sokszor sírva fakadna az ember mikor egy-egy fiatalt hall beszélgetni...:(

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák