Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz fpeter84 #18583 üzenetére

    MiniPC -n használom a következő megoldást.
    A külső bill. -hez External Keyboard Helper -t használok. Ez tulképp egy input method. E-Robot + Secure Settings segítségével bármilyen feltétel alapján automatizáltan végre lehet hajtatni a beviteli mód váltását. Elixír2 Widgets -ben létrehoztam két parancsikon widgetet. Roló le, kívánt beviteli módra rábök, ennyi. Meg lehet oldani egy ikonnal is, vagy vmilyen billentyűkombinációra és még tucatnyi módon. Telóhoz bt. bill. -t is szoktam használni. Ha leütök egy billentyűt, akkor a teló automatikusan átvált. Ha megszakad a bt. kapcsolat (tétlenségnél kikapcsol a bill.), akkor automatikusan visszavált Anysoft -ra. A külső bill. -nek sztem az a nagy előnye, hogy bevitelkor sincs letakarva a fél kijelző. Ezért gondolom praktikusabbnak az ilyen gyors váltást, mint az együttes működést (már ha ez egyáltalán kivitelezhető a párhuzam, mivel két, külön beviteli módról van szó).

    littledon:
    Esetleg INNEN is meríthetsz ötletet. Közben nekem is eszembe jutott vmi. Az S2 re símán telepíthető CWM (download mód -> PC -s Odin). Onnantól már több lehetőséged van. Az is lehet, hogy azzal az adb opció automatikusan aktiválódik. De ha nem, akkor is telepíthető alkalmazás, ami segít aktiválni, vagy vmi előre konfigolt szervert futtatni, amin keresztül tudsz fájlműveleteket végezni.

Új hozzászólás Aktív témák