Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz WOT-H-A-C #13474 üzenetére

    Először is köszönöm a gratulációkat. Az összes tipust ugyan nem ismerem, de ha a lényegét nézzük nem sok eltérés lehet közöttük, mármint az MTK chipsetesekből van tapasztalatom. Unbrick et már én is csináltam a telomon mert 2x sikerült letéglázni menet közben, de szerencsére sikerült újraéleszteni. Biztos van, mert rengeteg féle szoftver létezik és nagyon sok féle brand és nagyon sok féle változat is ezzel én is tisztában vagyok. :K

    Mindazon által 1-2 dolog nem világos. Pl adott két teljesen egyforma chippel szerelt telefon, az egyiken a 4.2.2 es jelly míg a másikon már a 4.4.2 es kit kat robog. Miért? Néhány support tojik az upgrade ra és nem foglalkoznak vele?

    Az utóbbi pár napba jöttem rá hogy internet nélkül totál elvesztem volna a telefont illetően, ugyanis az egy olyan fasztasztikus dolog amit nem kell, hanem muszáj napi szinten használni hiszen egy olyan kiapadhatatlan információforrás amit sehogy máshogy nem lehet pótolni, és ezt akarták megadóztatni.. :W

    Viszont van még1 kérdésem hátha több szem többet lát vagy több agy többet tud elven erre is lesz valami magyarázat. Adott egy Galaxy S2 es teló meg egy kinai. Ha mindkettővel ugyanúgy 1080P be rögzitek videót az egyik a kevés fény miatt akadozó felvételt vesz fől mig a másik (galaxy s2) nem. Ez számomra érdekes mert nem értem miért. Nyilván ahhoz hogy több fény jusson be a blendén nagyobb rekesznyilás is szükségleltetik (ha nevezhetjük így optikában), ergó ez magyarázat lehet rá mert így lelassul a záridő sebessége, de ennek miköze a felvételhez? Na ez a jó kérdés. GA-n meg nem is nagyon találtam még olyan progit ami képes videót is felvenni saját APK környezetével.

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák