Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    válasz cappa72 #1765 üzenetére

    Még egy kis csavar!

    Az UMI Zero-ban egyetlen ebr van, nyilván ebr1 a neve. Ha felrakom az updatet, akkor ennek nyilván váltani kéne, hogy a system-től kezdve el legyen tolva a a cache felé minden méret. Meglepi: az ebr-hez nem nyúl a recovery. Érintetlen. Fényében ennek van még egy érdekes jelenség:

    Módosítod az ebr-t, módosítod a fő scattert > fel akarod tenni a romod > megnézi az ebr-t a preloader > hopsz: PMT changed, te itt nem csinálsz semmit, FW upgrade kell! > FW Upgrade alatt azokat a szakaszokat, amit nem flashel, előbb kimenti, majd az új helyre írja vissza. Érthető miért menekül meg az IMEI....

    No de.. most ugye valahogy kihagytuk az ebr-t, érintetlen... Flashtool elő! tegyük vissza a korábbi romot: a flashtool fw csomagban pláne nincs semmi, ami particionálna, az ebr még mindig a régi-új... Elindítod downloadban: és tádá.. NINCS PMT ütközés...hogy is lehetne?! Hisz az ebr nem változott. A flashtool nem látja, hogy a system mégis... Utána jön a meglepi: a system visszaáll az eredeti méretre, ahogy az összes többi partíció is...

Új hozzászólás Aktív témák