Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Egyelőre csak elméleti szinten lenne a kérdésem.
    Barátnőmnek néznék valami jobb telefont. A két SIM kötelező, ezért egyből a kínai készülékek ugrottak be.
    Ami még fontos, hogy értékelhető képeket készítsen, és azért a videót, amit felvesz, nézhető legyen. Tudom, a kínai készülékek nagy gyengéje a képminőség, nem is azt mondom, hogy alázza porba a Lumia 1020-t, csak értékelhető képet készítsen. Nemrég vettünk egy Ainol Novo 7 Fire-t neki, egy táblának biztos nem a fényképezés a fő profilja, de valami borzalom a fő kamera benne, meglepetésre az előlapi egész jó, főleg a hátsó után...

    A keret olyan 25k lenne.

    Ami így elsőre fennakadt, az a CUBOT GT99, mert van pirosban, ami inkább rózsaszínes, csak átszámolva 34k, plusz ha van, akkor ÁFA...

    Ami fontos, az említett kameramodul, legalább ICS rendszer, valami jobb kétmagos SoC (ennyiért nem kapok 6589-et, tudom), és smooth szoftver, vagy közösségi támogatás.

    Ha ez így zátony, akkor 30-35 körül mi lenne az ajánlat? Annyival megtoldva, hogy legyen kicsit nőies, tehát ne egy fekete tepsi, nem baj, ha színes, vagy szép...(a Lenovonak volt egy sárga betétekkel tarkított készüléke, ha jól tudom).

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    THL W200S telefonról mi a vélemény, sőt, úgy konkrétan a THL-ről, mint márkáról. 8 magos cucc, fehérben nagyon szép, a bemutató alapján a fényképei is nagyon szépek, igazából ezen leírás alapján Best-buy.

    Ez és a Hongmi között vacillálok, ha sikerül eladni a mostani telefonom, akkor benevezek egy kínai csodára.

    A Hongmi-vel az a baj, hogy a Xiaomi fórumán is olvastam, hogy sokaknak gondja van a Google szolgáltatásaival (Play áruház például) a teljes Google framework hiánya miatt. Ugyan telepíthető külön, de panaszkodtak, hogy így sem jó, illetve volt panasz a többnyelvű MIUI ROMmal kapcsolatban is (a stock-hoz képest problémásabb, fagy, stb.). A másik nagy gondom, hogy az MTK 6589 miatt 4.2 az utolsó, ami elérhető rá, az sem tiszta, hogy a MIUI-val jönnek-e új funkciók, vagy csak hibajavítás lesz.

    Mondjuk a THL esetében sem tudom, hogy számíthatok-e frissítésre...Árban majdnem egyforma a kettő, egyéb specifikációk hasonlóak (kijelző felbontás, RAM). Ahogy nézem, a kamera is hasonló minőséget produkál, bár a Hongmi szenzora kicsit szebb képeket készít.

    Arra már rájöttem, hogy nekem mindenképp olyan telefon kell, amin vannak dedikált gombok a rendszer számára, ez a virtuális őrület nem jön be. A W200S gyakorlatilag egy T11 olcsóbban, több műanyaggal.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz WOT-H-A-C #68171 üzenetére

    Oké, memóriában és akkuban van különbség (és videófelvételben), és a belső tárhely a W200S-nél fix (nekem szerintem elég az a 6+22 giga), cserébe közel 50 dollár a különbség.
    Tehát a kérdés továbbra is adott... W200S vagy Hongmi?

    Azt viszont magyarázza el nekem valaki, hogy a giroszkóp mire jó?

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz Laza... #68177 üzenetére

    A fotózás fontos, a GPS annyira jó a THL-ben is, amennyire nekem kell (Maps és Navigon navigáljon, kb. ennyi), viszont a THL 5" kijelzője jól jönne. A Hongmi tetszik formára, csak félek a MIUI-tól (azt hittem, hogy rendes androidból lett, nemrég tudtam meg, hogy az AOSP-ből fejlődött ki), és attól, hogy gondom lesz a Google szolgáltatásaival. Nagy részét aktívan használom, ezért fontos ennyire a jó integráció...

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz Laza... #68185 üzenetére

    Egyelőre egyik sincs, csak mivel nem vagyok az a csere-bere ember, egy jó ideig megtartanám, ezért járok ennyire utána. Viszont nem értem hogy jön ide a fullHD felbontás. A W200S és a Hongmi is 720p-s, IPS paneles.

    Arra válaszoljon valaki, hogy a THL mennyire foglalkozik a telefonjaival, várható-e 4.3, vagy KitKat, vagy milyen a közösség, a főzött ROMok minősége?

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    Sziasztok, most épp melyek azok a kínai modellek, amik ÁFÁVAL kb. 60k környékén beszerezhetőek? Ez kb. 220 dollár. A THL T11-et néztem, kellemes specifikációk, és ami fontos, sok custom ROM akad rá, még MIUI is. Találok még ilyen áron megbízható készüléket, hasonló belsővel, jó kamerával, és custom ROM támogatással?

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák