Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vikingfight

    újonc

    Sziasztok!

    Valakinek a segítségét szeretném kérni.
    Látom hogy itt hozzáértő személyek is vannak, ezért megpróbálom hozzá nem értőként elmagyarázni a problémámat.
    Vettem kéz alatt egy Galaxy S3 klónt, aminek a kijelzője elsötétedik ha akár ki- akár bejövő hívás jön létre, ezzel még nem is lenne probléma hiszen ez a normális, vagy nem?
    Viszont utána bármit nyomok sehogy nem jön vissza így sem megszakítani nem tudom a hívást se más egyebet nem tudok csinálni.
    A fintorgás a dologban hogy a múltkor bepöccentem kicsit és eszeveszettül elkezdtem nyomkodni a home gombot mikor befejeztük a beszélgetést és akkor láss csodát egészen addig jó volt amíg rá nem raktam a billentyűzárat. Aztán feloldani már nem sikerül persze, de rögtön hívás után tudtam mászkálni a menüben.
    Már kifolyik a szemem a helyéről annyi fórumot olvasgatok,(angolt is, pedig nem is érteni ííínglish) :D,és láttam itt is volt már másnak is ilyen problémája, de megoldást nem találtam rá.
    A Menü--> Beállítások--> Megjelenés menü alatt nekem nincs olyan hogy izé bigyula kiskutya sz@ra kalibrálása, csak Fényerő, Háttérkép, Képernyő autom. elforg., Screen timeout, meg Betűméret.

    Mostmár azt se bánnám ha egy jegesmedvével kéne kán-kánt táncolnom, csak valaki susogja már el a megoldást, mert az idegbaj kerülget. :O

    Előre is köszöntem a segítséget! Reménykedve várom a megoldást.

Új hozzászólás Aktív témák