Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fPApi

    őstag

    válasz Willanyasz #17644 üzenetére

    Ha nem kell a 2 SIM, akkor ne azokat nézd, mert 1 SIM-esben szinte határtalanok a lehetőségek!

  • Dominó85

    veterán

    válasz Willanyasz #17644 üzenetére

    Szia,
    nekem nincsen G2S-em, így a telefonról nem tudok nyilatkozni. A mixeshop egyike a megbízhatóbb kínai webshopoknak, de ha kicsit visszakeresel, az egyik hozzászólásomban, illetve a topik első HSZ-ében is leírtuk a megbízhatóbb üzleteket. A rendelést mikor ejtenéd meg? Azért kérdezem, mert Február 8-18 között a kínaiak Tavaszi Ünnepeznek, és ez idő alatt nem lesz szállítás, illetve fennakadások várhatóak. A kínai telefonokra 1 év garanciát adnak a webshop-ok. Hazai gariztatás nincsen, ha a telefonnak baja lesz, akkor a te költségeden (3-4k) kell kipostázni nekik a telót. Többnyire gyorsan reagálnak és ha rövid időn belül nem javítható, végső esetben küldenek egy másik (új) készüléket (pk már az ő kontójukra). A qHD (960*540) játékokat viszi majd mint a szél. GTA Vice City jobban fog futni rajta, mint a G3-on (mert ugye ott HD kijelzőt szolgál ki ugyanaz a VGA - PowerVR SGX531Ultra)
    üdv, Péter

    fPApi
    Később még jól jöhet a második SIM foglalat neki is. :K

    kisda
    Mikor a Crew Agency-nél dolgoztam 2010 végén, egy idősebb kollegám áradozott a Star 2000 (talán) típusú telefonjáról, de amikor megnéztem annak a képeit... Nos akkor még ZTE Blade-em volt és tudjuk az milyen képeket csinál, ahhoz képest is katasztróka volt. :DDD A Star márka már akkor is az olcsóbbnál olcsóbb márkát testesítette meg, ahogy látom ezen a téren azóta sem sikerült fejlődniük.

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák