Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WOT-H-A-C

    veterán

    válasz buca84 #80603 üzenetére

    Az Elephone-ról mint "márka" nem lehet túlsok jót hallani.....A típust itt szerintem senki sem ismeri kézközelből....viszont ha veszel 1et szivessen meghalgatjuk a tapasztalatokat! ;)

    "Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

  • csampei

    senior tag

    válasz buca84 #80603 üzenetére

    Nekem Elephone P10C-m van kemény 100dodos teló de rosszat nem igazán tudok mondani róla! A kamerája teljesen rendben van,gyönyörű képeket készít (nem csak kínaihoz képest) a kijelzője tűéles,és gyönyörű színei vannak,van támogatói fóruma,jönnek rá frissítések,MIUI támogatás,meglepően gyors,és stabil,szóval nem rossz mint feltörekvő márka.Az anyaghasználattal sincs gondom bár ez olyan vékony kütyü hogy nem mertem gyömöszölni,hogy recseg,vagy ropog-e a hátlap :) a design az pedig nagyon bejön,igen vékony(5.8mm),és szép letisztult külső (meg is bámulják elég rendesen,és elég sokan) Ami negatívum a szemembe,hogy a GPS az nem egy nagy dolog benne a rigoval a navizás közben álló helyzetben is képes 2 perc alatt 6 szor újratervezni szóval az kuka,de nem is arra készült,az akksi pedig kicsit gyengécske mert egy reggeltől estig nap gond nélkül le lehet meríteni.

    Tehát nekem a P10C-ről jó véleményem van,Járt már a kezem alatt a Lenovo,ZTE,Runbo,de azok sem voltak jobban optimalizálva,sőt a Lenovo,és a ZTE,mérföldekkel rosszabb érzetet nyújtott a használat közben,úgy hogy azonos programokkal használtam őket.A többi Elephone készülékről nyilatkozni nem tudok,de lehet hogy beújjítok még ebből a márkából egy két tipust,mert eddig nekem nagyon tetszik!Nem azt mondom hogy ettől jobb nem létezik,de ár/érték arányban ennyiért inkább a használható kategória,mint a bóvli.

    [ Szerkesztve ]

    Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

Új hozzászólás Aktív témák