Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bolcsodal

    addikt

    válasz cappa72 #74615 üzenetére

    A kihasznált funkciók tekintetében tökmindegy, hogy android/iOS/WinPhone....vagy működik vagy nem.

    Androidos telóm volt eddig ACER E350, szóval tudom milyen babrálni. Viszont Win 8.1 fut az asztali PC-men, egyszerűbb lenne az életem SkyDrive miatt (mondjuk Dropbox-ot is használok, az meg androidon is elérhető).

    Volt már WayteQ cuccom is (xTab50...még megvan, napok kérdése). Amire használnám Telefonálás/3G/Navigáció/Zenehallgatás. Sygic-et ismerem, van tapasztalatom a Nokia Here-t nem...

    Mindkettőben megvan minden, amire szükségem van. Talán a WayteQ méretei riasztóak lehetnek. Az oprendszer sebességén segíthet az 1GB RAM, viszont a Win 8.1 szépen optimalizált 512MB RAM-ra is.

    Buknám a vásárolt Google Play-es Appokat nyilván, de most kicsit elgondolkoztam a Luminán. :U

    "Nem-androidos telefont az vegyen, aki nem szereti a rendszert babrálni." Ez igen erős csúsztatás szerintem. Sok kedvem nincs most babrálni custom ROM-okkal (Mondjuk az ACER-nél sem kellett), szeretném ha bekapcsolnám és szó nélkül működne minden.

    Mellesleg gyanítom, hogy a kamera is jobb a Lumina-ban...

    [ Szerkesztve ]

    They drew first blood....

Új hozzászólás Aktív témák