Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggg1

    aktív tag

    válasz BigT #67282 üzenetére

    > de pont ebben a tesztben nem azt írják, hogy az egész egy sz...r,
    > csak a két sim kezelés a jó benne? Vagy rosszul értelmezem?

    Jäger86 általánosságban a két sim kezeléssel kapcsolatban érdeklődött, és arra válaszoltam Neki. A Goclever 570q-nak ezt a tesztjét én fenntartásokkal kezelem. Az egész tesztből látszik, hogy nem szakértő az illető, a szempontokból is, a szövegezésből is. Hülye bugyuta szempontokat ír: például azon mélázik hosszan, hogy mennyi lehet a kamerák felbontása, mert a gyár mást ír rá, mint amennyit a programok detektálnak, és akkor ezen nyűglődik, meg végig kérdőjelesen kezeli, mint amit nem is lehet tulajdonképpen tudni, ahelyett, hogy megfogná az egyik tesztképet, amit csinált, és megnézné, hogy hány megapixeles, azt annyi.

    A másik, ami őt nagyon letaglózza, hogy a belső tárhely hogy van partícionálva, és abba hogy települnek a programok. Hát szerintem ez alapján ezeknek a kínai telefonoknak a 90%-át nevezhetné szarnak, amikről itt a fórumon beszélünk. Amúgy meg nem mondja, hogy szar, csak ír egy véleményt. A képernyő betekintési szögét, nem tudjuk, mihez hasonlítja, lehet, hogy valami 140 ezres masinához.
    Ezek alapján könnyen el tudom képzelni, hogy akármelyik ilyen árkategóriájú telefont le lehetne húzni, más, fontos szempontokról meg szót sem ejt.

    Ami a dolgok másik oldalát illeti, nekem ez a Goclever egyelőre a noname kategória, tegnap hallottam először ezt a nevet, ezért puhatolódzok itt, de jó hardverű, fullhd-s gépeket is gyárt, jó árban, meg 50 féle táblagépet, 1000 féle kiegészítővel. Őszintén szólva, nem tudom megítélni, hogy egy Concorde mitől volna jobb, amíg itt valaki végre azt nem mondja, hogy hű, igen, mi tudjuk, hogy ez a tuti, ezt vedd, az pedig nem jó, azt ne vedd.

Új hozzászólás Aktív témák