Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csibe1

    addikt

    válasz devast #48327 üzenetére

    "Viszont a soc nem "erősebb vas" kategóriában játszik."

    Ez már másodlagos amíg bírja a kiképzést, de a hardver miatt sincs szégyenkeznivalója.

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

  • csampei

    senior tag

    válasz devast #48327 üzenetére

    ...hát akkor passzolok.Mi az erősebb kategória?Egy atomerőművet csak nem lehet hordozható formába varázsolni? :DDD Ahogy néztem a csájnííízfonok világát a 4mag 1500Mhz a felső szinten van,vagyis erősebbet elég nehéz találni.Na igen mondjuk az architektúra ott lehetnek difik...bár meg kell hogy mondjam a személyes tapasztalatom alapján,hogy ami az X5-ben szerepel vas az speciel a gyengébb vas kategória (2mag 1000Mhz) de mivel nem játszok,vagyis játékokon kívül, olyan appal nem találkoztam ami megakasztotta volna(mondjuk a grafikus része az röhej mert már azt nem is jegyzik tán (PowerVR SGX531) ami a scollozás,vagy görgetésénél látszik is egy kicsit,de ez engem nem zavar).Összehasonlítási alap pedig van valamelyest mert sorban:Samu spica,ZTE blade,moto defy+,alcatel ot 995,,SE xperia arc/s,LGO2X ezek mind erőteljesen gyengébben muzsikáltak,na jó ez talán egyértelmű,de például az O2X amely hasonló vas a ramtól eltekintve az volt tán a legtrágyább és persze nekem a legnagyobb csalódás.Ahhoz képest az X5 rendesen szárnyal! :K

    (#48330) fateless

    Ez teljesen egyértelmű!Ehhez azért a pénzen kívűl kell egy jó adag megszállottság is,hogy az ember egy ilyen telóval foglalkozzon.Mondjuk nekem a munkáim miatt nagyon gól lett,mert a lézertől kezdve a pmr-en át a kamerát,és gyakorlatilag minden funkcióját ki tudom használni.

    [ Szerkesztve ]

    Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

Új hozzászólás Aktív témák